Fiatalok és hitoktatás

Már gyermekkortól fontos, hogy életünk része legyen az evangélium, minél inkább megismerhessük Krisztust a bibliai történeteken keresztül. Gyülekezetünkben ezért már egészen az óvodás kortól lehetőség van részt venni a hitoktatásban. Az iskolában pedig választhatják a szülők az evangélikus hittant gyermeküknek.
A hitoktatásra való jelentkezésnek nem feltétele a keresztség.

Konfirmációt követően ifjúsági alkalmakra hívjuk a fiatalokat. Mert jó keresztény közösségben lenni, együtt énekelni, kirándulni, játszani, beszélgetni és imádkozni.

A családi istentiszteleteken lehetőség nyílik arra, hogy a vasárnapi „rendes” istentisztelettől eltérő, különleges formában legyünk jelen a templomban, találkozzunk Urunkkal. Ezek az alkalmak rendszerint kötetlenebbek: gitáros énekek szólnak, a család minden tagjának szól az evangélium üzenete.