Aktuális:

Istentiszteleteinken szeretettel várunk mindenkit, ugyanakkor a találkozások során minden aktuális járványügyi előírást betartunk. Így szeretettel kérünk mindenkit a maszkviselésre és a kézfertőtlenítésre.

Jelenleg személyes részvétellel megtartjuk hétközi és vasárnapi alkalmainkat is.

További aktuális információ facebook-oldalunkon és itt, a honlapon, valamint az istentiszteleti felvételeinken a hirdetéseknél meghallgathatók.

A vasárnapi istentiszteletek időpontja: Szákon 9, Szenden 10, Vérteskethelyen 14 óra.

Járvány ideje alatt, amennyiben országos vagy helyi korlátozások lépnek érvénybe:

Hétközi alkalmainkat a járvány idején online tartjuk. (Bibliaóra, ifjúsági óra, konfirmációs óra, hittanóra.) Ezekről részletes információ a gyülekezet aktuális hírfolyamában vagy facebook-oldalán található.

Kérjük a testvéreket, hogy ügyeljünk a járvány ideje alatt önmagunk és egymás biztonságára!
A templomba belépve használjuk a kihelyezett kézfertőtlenítőt!
Viseljünk maszkot a gyülekezeti alkalmakon, tartsunk megfelelő távolságot családonként (2m), és ügyeljünk a higiénés előírásokra!
Kérjük, hogy aki betegnek érzi magát, maradjon otthon!

Akik nem tudnak részt venni az istentiszteleti alkalmakon, azok kérhetik nyomtatott formában is az elhangzottakat. Az istentiszteleten elhangzottak megtalálhatóak honlapunkon:

Igehirdetések, olvasmányok, média