Karácsony 2021-ben

Ne féljetek, mert íme, nagy örömet hirdetek nektek, amely az egész nép öröme lesz: üdvözítő született ma nektek, aki az Úr Krisztus, a Dávid városában. (Lk 2,10-11)

A karácsonyra készülve a gyülekezet fiataljaival (száki fiatalokkal) az Örömhír üzenetével látogattunk el idősebb Testvérekhez. Nagy öröm volt megtapasztalni, hogy jó hirdetni, és jó hallani is ezt az üzenetet.

Alábbi videók a szendi templomban készültek, amelyekért köszönet (mint mindig) Szabó Ibolyának. A szentesti szolgálatra a hittanos gyerekek készültek verssel, és ők olvasták fel a „J liturgiai rend” szerint a karácsonyi történetet.
Az istentisztelet előtt együtt díszítettük fel a templom karácsonyfáját.

Karácsony második ünnepén Sinkó Gábor hirdette Isten Igéjét a gyülekezetben.

Köszönet és hála mindenkinek, aki ebben az időszakban, és ebben az évben segítette a gyülekezetet!

Áldott karácsonyt, boldog új évet! Urunk őrizzen mindannyiunkat!

Erős vár a mi Istenünk!
Sinkó-Szabó Lilla